اتحادیه معماری، مرمت و شهرسازی ایران

09118327673

حساب کاربری

لیگ بین‌المللی معماران جوان - اتحادیه معماری، مرمت و شهرسازی ایران
لیگ بین المللی معماران جوان
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۳
سیمنار گفتگویی پیرامون تجربه معماری
آذر ۳, ۱۳۸۸
parallax background

سومین مجمع اتحادیه معماری، مرمت شهرسازی ایران به میزبانی دانشگاه #تربیت_مدرس برگزار شد.


این انتخابات که با حضور دبیران انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور در رشته های مختلف معماری، مرمت و شهرسازی بود، در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. در طی رویداد های پیش بینی شده در چند روز، دبیران و اعضای انجمن فرصتی برای آشنایی با اهداف و آئیین نامه های آن و همچنین تبادل نظر میان هم پیدا کردند.

 

اعضای شورای مرکزی قبلی اتحادیه در طی جلسه ای گزارشی در خصوص فعالیت های خود، محدودیت ها و چالش های سخت گفتند و به پرسش های اعضای حاضر در جلسه پاسخ داند.

 

در روز انتهایی انتخابات شورای مرکزی، اعضای داوطلب به بیان اهداف و برنامه های خود پرداخته و در نهایت طی رای گیری انجام شده میان تمام اعضای شرکت کننده، افراد منتخب، مشخص و معرفی گردیدند. محمد بلادی نژاد به عنوان دبیر اتحادیه، سعید شیروانی به عنوان نائب دبیر، سپیده امیری به عنوان کمیته مسابقات، افشین رزمی به عنوان کمیته فراکسون‌ها و پژوهش، حسن شیر محمدی کمیته های همایش، محمدحسین مهدوی کمیته گردشگری، پریسا کربلائی کمیته نشریه، علی سائیات کمیته روابط عمومی، امیر زمینی و محمد علی کیانی عضو علی البدل، نیما مظفری و امیر حسین بخشی به عنوان بازرس و امیر هراسانی به عنوان بازرس علی البدل مشخص شدند.

در بخشی از این رویداد محمد حسن فروزانفر به دعوت از سوی اتحادیه معماری، مرمت و شهرسازی ایران، کارگاهی با عنوان پردازش تصویر فضا برگزار نمود.